D. U. K.

  • Apie „Zen PR“ sistemą
  • Apie žiniasklaidai siunčiamą turinį
Apie žiniasklaidai siunčiamą turinį
Aš esu mažas žaidėjas, ar būsiu įdomus žiniasklaidai?

Taip, jūs arba jūsų žinia žiniasklaidai gali būti labai įdomi. Viešieji ryšiai daugeliui yra per brangi paslauga, kurios neretai apskritai atsisakoma arba galvojama, kad tokia paslauga nereikalinga. Žurnalistams nereikia nudailintų pranešimų spaudai, kuriuose nieko naujo nepasakoma. Jiems reikia naujienų, pasiekimų ir visokeriopai įdomios informacijos, intriguojančių istorijų. Žurnalistai pavargo nuo nulaižytų pranešimų spaudai, jie desperatiškai nori turinio, o ne jo imitacijos.

Kaip tinkamai parašyti žinią žiniasklaidai, jei niekada to nedariau?

„Zen PR“ sistemoje, pranešimo žiniasklaidai siuntimo anketoje, rasite profesionalų parengtus glaustus patarimus, kurie padės jums tinkamai išdėstyti pranešimą ar naujieną, kad ji būtų aiški, lengvai suprantama ir, svarbiausia, įdomi žiniasklaidai bei auditorijai.

Ką galiu nusiųsti žurnalistams naudodamas „Zen PR“?

Žurnalistams galite nusiųsti vos kelis sakinius arba net kelių puslapių straipsnį. Tai gali būti ir pranešimas spaudai, ir parengtas straipsnis / komentaras, ir kvietimas į renginį. Informacijos pateikimo formą pasirinkite patys.

Prie siunčiamo teksto taip pat galite pridėti iki 9 skirtingų failų: nuotraukas, vaizdo įrašus, PDF dokumentus ir kt.

Kaip sužinoti, ar mano informacija sudomino žurnalistus ir ar buvo publikuota?

Registruoti vartotojai, prisijungę prie savo paskyros ir nuspaudę ant savo profilio dešiniajame viršutiniame kampe, toliau “Siuntimų istorija”, pasirinkę antraštę, dešinėje, gali matyti puslapius kuriuose išsiųsta informacija buvo publikuota, jei ji buvo atrinkta žurnalistų. Kitu atveju, jei nesate prisiregistravę atlikite paiešką „Google“ sistemoje, įvedę tris–penkis raktinius žodžius iš savo pranešimo arba tiesiog nukopijavę ir į paieškos laukelį įmetę dalį pirmos pastraipos sakinio.

Apie „Zen PR“ sistemą
Kas yra „Zen PR“?

Viešieji ryšiai yra mistifikuota veikla, kuri daugeliui kelia blogų asociacijų ir stresą. „Zen PR“ interneto sistema buvo sukurta tam, kad viskas būtų paprasčiau ir sklandžiau, o viešieji ryšiai taptų ne privilegija, o visiems prieinama galimybe. „Zen PR“ – tai būdas viešintis be streso, didelių pinigų ir titaniškų pastangų.

Kas gali naudotis sistema ir kam ji gali būti naudinga?

„Zen PR“ gali naudotis visi juridiniai ir fiziniai asmenys, siekiantys efektyviai pasiekti tikslinius žiniasklaidos kanalus ir ten dirbančius žurnalistus. „Zen PR“ – viešųjų ryšių savitarnos sistema, sukurta galvojant apie nedideles įmones, bendroves ir organizacijas, kurios naujienų turi nereguliariai arba retai. Vis dėlto „Zen PR“ bus naudinga ir viešųjų ryšių agentūroms bei laisvai samdomiems viešųjų ryšių specialistams, kuriems žurnalistų kontaktų administravimas atima daug brangaus laiko.

Kiek „Zen PR“ sistemoje yra Lietuvos žurnalistų kontaktų?

Šiuo metu sistemoje yra daugiau nei 700 žiniasklaidos kontaktų. Jie yra nuolatos peržiūrimi ir, kai reikia, atnaujinami. Dėl žurnalistų rotacijos ir darbo vietų keitimo sudėtinga sudaryti baigtinį kontaktų sąrašą, tad „Zen PR“ darbas – nuolatos stebėti pokyčius rinkoje ir atnaujinti kontaktinius duomenis.

Mūsų sudaryta žiniasklaidos kontaktų bazė apima visus Lietuvoje veikiančius žiniasklaidos kanalus.

Kuriose šalyse galiu naudotis „Zen PR“ sistema?

„Zen PR“ jau dabar leidžia pasiekti Lietuvos, Latvijos bei Estijos žiniasklaidą.

Ar mano informacija išsisiųs visais „Zen PR“ turimais kontaktais?

„Zen PR“ surinkti žiniasklaidos ir žurnalistų kontaktai yra suskirstyti pagal temas, kurios yra įdomios konkretiems žurnalistams ar žiniasklaidos priemonėms. Prieš išsiųsdami informaciją žiniasklaidai jūs galėsite pasirinkti 3 temas, kurioms priskirtais kontaktais ir bus išplatinta jūsų informacija.

Pavyzdžiui, jūs – baldų gamintojas, o jūsų pranešimas apie tai, kad gavote didelį užsakymą iš žinomo vaikiškų baldų prekių ženklo. Tokiu atveju pranešimą reikėtų siųsti „Verslo“, „NT“ ir „Gyvenimo“ temomis besidominčiai žiniasklaidai.

Kaip galima sumokėti už sistemos paslaugas?

Už „Zen PR“ paslaugą galite sumokėti banko pavedimu sistemoje nurodytą kainą. Mokėjimo langas pasirodys užpildžius anketą ir paspaudus „Apmokėti ir siųsti“.

Kaip sužinoti, kiek žurnalistų ir žiniasklaidos kanalų gaus mano siunčiamą informaciją?

Informacijos siuntimo anketoje pasirinkus pageidaujamas rubrikas „Zen PR“ sistema automatiškai sugeneruos jūsų siunčiamą pranešimą gausiančių kontaktų skaičių ir akimirksniu jį jums parodys.

Kada ir kaip gaunamos sąskaitos-faktūros?

- už vienkartinius siuntimus (25 Eur) sąskaitos suformuojamos iki mėnesio pabaigos ir atsiunčiamos nurodytu el. paštu iki sekančio mėnesio 5 dienos.
- už mėnesio planus (50 Eur) sąskaitos yra sufomuojamos iš karto ir paruošiamos parsisiųsti iš „Mano Paskyra" prisijungus.